Sadece Kaliteli Yemek

Taze ve sağlıklı olanın girebildiği Castelino Di Akyarlar mutfağında yerel üreticilerden tedarik yapmak önceliklidir. Şehrin yoruculuğundan kurtulup Egenin naif dokusunu yaşamak isteyen misafirlerimizin arzu ettiği damak tadını biliyor ve buna göre menülerimizi hazırlıyoruz.

Castello

Ege ve Dünya Mutfağı

Sabah Leleg KöyKahvaltısı ile güne sağlıkla ve enerjiyle başlayabilirsiniz.

Öğlen yörenin ev yemekleri ve Akşam deniz dibindeki restoranımızda RAKI – BALIK – AKYARLIK sloganı ile tatilinizin keyfini çıkartırsınız. Akşam kumsaldaki eğlenceli TAVERNA mızda yakamozlarla canlı müzik eşliğinde kafa dinler veya Bodrum’un eğlenceli gece hayatında kurtlarınızı atabilirsiniz.

Akyarlar’da Ege yaşamını her an hissederek bir tatil geçirirsiniz.

Akşam Olunca

Meltem, Lezzet ve Müzik

Ege denizinin harika kokusu rüzgarla yanınıza geldiğinde ve masanızdaki lezzetlerimizi tadarken yaptığınız dost sohbetlerine canlı müzik performansları eşlik edecek. Keyifli bir akşamın adresidir, Castelino.

.

Dolmalar

Ege mutfağının vazgeçilmezleri dolma ve sarmaları halis zeytinyağı ile hazırlıyor ve taze olarak beğeninize sunuyoruz. Biber, patlıcan, domates dolmaları, zeytinyağlı yaprak sarması, lahana sarması gününe ve mevsimine göre Castelino Di Akyarlar'da.

Soteler

Tavuk veya dana sote konusunda aşçımız Türk damak tadı ile batı akdeniz notalarını birleştirmektedir. Köylülerimizden tedarik ettiğimiz tereyağı ve çeşitli baharatlarla tam bir lezzet şöleni.

Atıştırmalıklar

Tapas veya gözleme? Ya da sigara böreği ve hatta pişi! Hamburger patates kızartması ve tostun yanısıra atıştırmanız için daha birçok çeşidi hazırlıyoruz.

Deniz Mahsülleri

Spaghetti alle vongole veya Paella... Burada sadece yöremizin balık yemeklerini yapmakla kalmayız. Aynı zamanda İspanya'ya kadar uzanan geniş bir Akdeniz deniz mutfağını masanıza getiririz.

Ege Sofrası

Lokum kıvamında ızgarada pişirilen marine edilmiş levreklerimizi Türk damak tadına yaraşır biçimde servis ederiz. Közlenmiş soğan, biber, çoban salatası ve Castelino'nun harika manzarasında keyifli bir öğün.

Izgaralar

Birbirinden farklı soslarla hazırladığımız kuzu pirzolayı, sade veya dünya mutfağından örneklere atıfta bulunarak pişirdiğimiz steakler ile gurme kırmızı et severleri memnun etmeyi iyi biliriz.

MİSAFİR GÖRÜŞLERİ

İnsanlar Bizi Neden Beğeniyorlar?

“Tazelik Doğallık ve Sağlık”

“Ege denildiğinde aklıma tazelik sağlık ve zindelik gelir. Castelino Di Akyarlar Mutfağı bu yönden çok zengin.”

Kazım Üçer

“Leleg Köy Kahvaltısı”

“Bodrum’daki kahvaltı mekanları arasında kendisine üst sıralarda yer bulacak bir kahvaltı şöleni”

Hande Aytemiz

“Akşam esintisinde lezzet”

Usul usul eserken meltem üzerinize doğru, sanki yemeğe de ayrı bir lezzet katar. Bu öyle bir lezzettir ki, o yemeğin tadını gidince bile özlersiniz.”

Etem Demirci

“5 Çayı Atıştırmalıkları”

“Saat 5’e doğru Castelino size ev yapımı hamur işleri hazırlar. Denizde uzun uzun yüzerken çok acıktığınızı bu lezzetli hamurları yiyince anlarsınız.”

Emre Tufan

Restaurant Çalışma Saatleri

7 Gün / Yaz Mevsimi
08:00 – 23:00

7 Gün / Kış Mevsimi
08:00 – 14:00

18:00 – 23:00

Pazar
Pazarları Açığız.

Kredi Kartı Geçerlidir.

Bizi Arayın

Restaurantımıza rezervasyonsuz da gelebilirsiniz. Ancak canlı müzik performanslarının olduğu günlerde rezervasyon yaptırmanız önerilir.